Гарантія

Гарантійні зобов’язання майстерні

Відвідуючи спеціалізовану майстерню ніколи не віддавайте виріб без квитанції, навіть якщо Ви знаєте майстра особисто. Слідкуйте, щоб ваш виріб був зважений, і вага записана в квитанцію, яка є вашою гарантією. Не вирішуйте ваші питання з ювелірним майстром поза стінами майстерні.

Майстерня дає гарантію на виконану роботу, в ході ремонту ювелірних виробів, а також підтверджує відповідність використаних у ході ремонту сплавів дорогоцінних металів, діючих стандартів.

Гарантійні умови.

 1. Гарантія 6 місяців на паяння повнотілих ланцюжків, браслетів, кулонів. Гарантія поширюється на ¦пайку  на  конкретному місці ланки, що ремонтується! І не поширюється на всю ланку або сусідні ланки, весь ланцюжок (виріб).
 2. Гарантія 1 місяць на паяння пустотілих ланцюжків, браслетів. Гарантія поширюється на пайку на конкретному місці ланки, що ремонтується! І не поширюється на всю ланку або сусідні ланки, весь ланцюжок (виріб). Ремонт шкіряних та каучукових виробів.
 3. Гарантія 6 місяців на паяні шви в кільцях з камінням (вставки), персні, кулони. Якщо паяння ведеться без вилучення каменю, гарантія дається на паяний шов, і не поширюється на вставки та інші паяні шви, якщо такі є на виробі. Якщо під час ремонту у виробі виймалися камені (вставки), майстерня дає гарантію на встановлені наново каміння. За умови дотримання пункту №6.
 4. Гарантія 6 місяців на замки. Нові чи відремонтовані замки мають гарантію на запаяне кільце та на внутрішню пружину, якщо таке передбачено конструкцією.
 5. Гарантія 3 місяці на нововставлені камені (вставки). Камені, які вставляються на місце загублених, можуть відрізнятися за розміром та видом огранювання (кількістю граней) від встановлених у виробі. Гарантія поширюється на конкретні камені (вставки), вставлені майстром, а не на сусідні камені (вставки), або всі камені у виробі.
 6. Гарантія не поширюється на вироби, що вийшли з ладу внаслідок недотримання правил експлуатації та догляду. Якщо виріб зазнав фізичної зміни, (зігнутий, притиснутий, поламаний якісь частини, деформований) в результаті механічних, хімічних та інших пошкоджень, заподіяних власником або третіми особами, якщо виріб використовувався не за призначенням, самовільно ремонтувався, пошкодження або несправності викликані стихійним пожежею, затопленням тощо)
 7.  Гарантія розповсюджується за наявності квитанції! Із зазначенням точної ваги виробу та конкретного місця ремонту протягом гарантійного терміну замовник має право на безкоштовний ремонт конкретного місця зазначеного в гарантійному талоні.
 8.  Гарантія 2 роки на виготовлений ювелірний виріб у наших майстернях. (крім каучукових та шкіряних виробів товщиною менше 4 мм.).
 9.  Майстерня не несе відповідальності за термін експлуатації частин виробу, які піддаються зносу, стирання під час використання виробу.
 10. Доносимо до вашого відома: при ремонті ювелірної прикраси існують втрати (чад) дорогоцінного металу в межах – 1.2 % від загальної ваги виробу. (шліфування полірування) У разі якщо втрати (чад) перевищили — 1.2 %, майстер ювелір видає замовнику недостатню вагу у вигляді окремого шматочка (зливка).
  При ремонті ювелірної прикраси з додаванням частини золота або срібла у вигляді вставок, на плавлення перетертих місць, заміна штифтів або окремих частин виробу тощо. Можлива втрата (чад) до — 8% від загальної ваги виробу..
Гарнтийніе обязательства ювелирной мастерской.
На ваше прохання, ми випишемо вам гарантійний талон. Сума ремонту одиничного ремонту має перевищувати 1800 грн. На інші види ремонту діє гарантія копії квитанції виданої майстром ювеліром відповідно до законодавства України.   Майстерня
ОБОВ’ЯЗКИ МАЙСТРА — ЮВЕЛІРА

Під час приймання ювелірного виробу майстер — ювелір візуально або приладом визначає ступінь зносу ювелірного виробу. Виявляє всі явні та видимі поламані частини у виробі.
У разі значного зносу ювелірного виробу майстер на свій розсуд може поставити замовника у звістку про ступінь зносу, і дати рекомендації щодо подальшої експлуатації виробу. Майстер — ювелір зобов’язаний виписати квитанцію встановленого зразка. У ній вказується дата прийому замовлення, вид робіт з кількістю пайок або вставок каміння тощо. Вага виробу, проба, сума прописом та підпис майстра. Також записується номер телефону замовника. Оплата за виконану роботу провадиться після видачі готового виробу. У винятковому порядку за бажанням замовника оплата провадиться на перед.

Зразок заповнення:

Квитанция образец.

Після виконання ремонтних робіт, ваш виріб чиститься та миється. Якщо ремонтуєте сережки, приносите в майстерню відразу всю пару сережок. Так як одна сережка після ремонту та чищення відрізнятиметься від іншої.