ЗАВДАЙТЕ СВОЄ ПИТАННЯ МАЙСТРУ - ЮВЕЛІРУ . .

На цій сторінці ви зможете поставити своє питання щодо ремонту та виготовлення ювелірних виробів безпосередньо майстру – ювеліру. Якщо у вас є поламаний виріб, Ви можете самі заздалегідь порахувати суму вашого ремонту, за допомогою сторінки КАЛЬКУЛЯЦІЯ ЦІН, якщо не знайшли відповіді там, спитайте на цій сторінці. Ми відповімо як найшвидше, протягом одного дня (В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ, НЕ ЗАВЖДИ Є ЗМОГА ВІДПОВІДАТИ В КОРОТКИЙ ТЕРМІН, ВИБАЧТЕ). Вкажемо вартість роботи, приблизний термін і рекомендуватимемо Вам майстра з ремонту ювелірних виробів. Сфотографуйте ваш поламаний виріб якомога якісніше, бажано на світлому тлі, і максимально близько до поламаної ділянки. Опишіть ваше запитання у формі та прикріпіть фотографію. Відповідь щодо ремонту ви побачите на нашому сайті, відповідь щодо виготовлення ювелірних виробів ми надішлемо вам поштою. Просимо вас, почитати або переглянути, які питання були задані раніше. Можливо ви знайдете у них відповідь з вашої проблеми. 

Скоріша відповідь на ваше питання по телефону  098-15-20-200      10:30-19:30

Зв’язок через  

Зв’язок через     

Ваші контактні дані ніде не публікуються та не поширюються!

комментариев 513

 1. Ангеліна:

  Срібна каблучка, завеликого розміру, потрібно трішки зменшити, де в Одесі вас можна знайти? Та яка приблизна вартість?

 2. Ирина:

  Добрый день . Сколько будет стоить работа ? Мой материал — золото . Надпись «спаси и сохрани»

  • Добрый день. Вам просто надпись? Ориентируйтесь на 200 грн. Возможны изменения в цене, так как не известно какой размер текста и где именно его наносить.

 3. Скажите пожалуйста, какой страны это клеймо, спасибо.

  • Извините за задержку с ответом. По данному изделию нет ответа. Так как во многих странах нет строгой регистрации клейм. А просто разрешено нанести цифры соответствующие качеству металла. То есть в данном случае 585 и какие то знаки которые знает только производитель.
   Все клейма которые у нас, следуют обязательной регистрации. По ним можна узнать производителя и год когда выпущено изделие, в каком городе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.